Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GX 2-11: Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 2-11 kW / 3-15 hp.
Atlas Copco’nun yağ enjeksiyonlu döner vidalı GX kompresörleri, küçük ve orta ölçekli endüstriler için güçlü ve güvenilir endüstriyel vidalı kompresörlerdir. GX kompresörler, geniş bir yelpazede pek çok versiyonu (zemine montajlı, depo montajlı, entegre kurutucu ile veya kurutucu olmadan) sayesinde esneklik sağlar. Yüksek kaliteye sahip bileşenlerden ve materyallerden üretilen kompresörler, 46°C/115°F ye kadar olan sıcaklıklarda güvenilir yüksek kaliteli bir hava kaynağı sağlarlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Güvenilirlik – GX serisi; ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 ile uyumlu olarak tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir. Vidalı kompresör teknolojisi, %100 sürekli kullanım olanağı sunar ve güçlendirilmiş çerçeve, titreşimi ortadan kaldırır. GX kompresörler, uzun süre güvenli kullanım için tasarlanmıştır.

Düşük enerji maliyeti – GX kompresörlerimiz, döner vidalı bir kompresörün sağlayabileceği düşük enerji tüketimini ve yüksek verimliliği sunar. Zaman içerisinde daha yüksek enerji tüketimine neden olan pistonlu kompresörlerle karşılaştırıldığında, bu vidalı kompresörler daima yüksek verimlilik sağlar.

Tak ve çalıştır kurulumu – Minimum ayak izine sahip olmasının yanı sıra, GX serisi, soğuyan havayı yukarıdan tahliye ederek bir duvarın yanına ya da bir köşeye yerleştirilme olanağı tanır. Yerleşik kurutucuya sahip depo montajlı GX, alan gereksinimini daha da düşürdüğü için, tesisinizde sınırlı alana sahipseniz idealdir.

Kolay bakım – Servis noktaları birlikte gruplandırılmıştır ve sökülebilir panel aracılığıyla erişilebilir. Spin-on yağ ayırıcı ve filtre, kolay bakım amacıyla tasarlanmıştır. Kontrol panelinde verilen bilgiler sayesinde, bakım daha da kolaylaştırılmıştır.

Sessiz çalışma – Atlas Copco, GX kompresörler için, ses seviyesini 61 dB(A) ya kadar düşüren tam ses muhafazalarını temin etmektedir. Döner vida teknolojisi, titreşimi minimuma düşürürken optimize soğutma hava akışı sessiz çalışma sağlar.

Entegre hava işleme – GX 2-11 FF, üstün bir yerleşik soğutmalı hava kurutucu ile satılır. Basınçlı hava ağınıza girmeden önce, basınçlı havayı soğutarak ve suyu aktararak, basınçlı hava borularınızda pas oluşumunu engeller ve havalı araçlarınızın zarar görmesini önler.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan