Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 5-11/GA 5-15 VSD: Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 5.5-11 KW / 7.5-15 hp
Atlas Copco nun yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörleri, üstün performans ve esnek kullanımları sayesinde sektörde liderdir. Bunun sonucu olarak toplam işletme maliyeti minimuma iner ve en üst düzey verimlilik sağlanır. GA kompresörler iki seride bulunur: GA 5-11 ve GA 5-15 VSD. GA 5-11 en zorlu koşullarda bile çalışmak üzere tasarlanmış en iyi iş yeri çözümüdür. GA 5-15 VSD serisi dalgalı hava talebi olan üretimlerde hava tüketiminizi optimum hale getiren en ideal çözümdür. Her iki seri de, basınçlı hava ağınızı temiz tutmak ve üretiminizi düzgün ve sorunsuz sürdürmek için ihtiyacınız olan yüksek kaliteli havayı temin eder.

Müşterinin elde ettiği faydalar
En üst düzey güvenilirlik – GA serisi ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 ile uyumlu olarak tasarlanır, üretilir ve test edilir. Uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrünü en uygun kullanım maliyeti ile sunar. Kompresör, Atlas Copco’nun yenilikçi yağ enjeksiyonlu vida elemanlarının en yeni neslini bünyesinde barındırır.

Azalan enerji maliyeti – GA kompresörler enerji ve genel kompresör kullanım ömrü maliyetlerini son derece verimli elemanların kullanımı sayesinde düşürür. Buna ek olarak GA Değişken Hızlı Ünite (VSD), hava beslemeyi geniş bir işletme aralığındaki hava ihtiyacınıza göre otomatik olarak ayarlayarak enerji maliyetini %35 oranında azaltır.

Hava sistemi entegrasyonu - GA İşyeri Hava Sistemi, basınçlı havaya ihtiyacınız olan her yerde kurulabilir. Düşük sesli çalışması ve entegre hava işleme ekipmanı ayrı bir basınç odası ihtiyacını ortadan kaldırır. Bütün GA kompresörleri test edilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Entegre edilen seçenekler kurulum maliyetini ve basınç düşüşlerini dikkate değer oranda azaltarak ek enerji maliyetini önler.

Gelişmiş kontrol ve izleme – verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için, Elektronikon®, ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensör, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Entegre hava işleme – Bütün GA kompresörler basınçlı hava ağınızı korumak için entegre kurutucular, filtreler ve yağ-su ayırıcıları ile birlikte kurulabilirler.Kaliteli hava, ekipmanın kullanım ömrünü uzatarak verimliliği artırır ve son ürününüzün kalitesini güvence altına alır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan