Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 7-15 VSD+: Yağ enjeksiyonlu, yağ soğutmalı döner vidalı kompresörler, değişken hızlı ünite ile+, 7-15 kW / 10-20 hp
Atlas Copco nun GA VSD+ serisi genel endüstri için tüm oyunun kurallarını değiştiren bir yenilik getiriyor. GA 7-15 VSD+ değişken hızlı ünite kompresörü, boşta kalan kompresörlerle karşılaştırıldığında ortalama %50 kademelendirme ile enerji tüketiminizi azaltır. Ayrıca dikey güç aktarım tasarımı sayesinde geliştirilmiş performans, sessiz çalışma (62 dB(A) ses seviyesine kadar) ve kompakt ayak izi sağlar. GA VSD+ ürününün kalbinde, şirket içinde tasarlanmış ve patenlerinin henüz beklemede olduğu Atlas Copco vida serisinin en iyi vida elemanına doğrudan bağlanan iç sabit mıknatıslı motor yatar. Bütün bu avantajlar ileriki yıllarda endüstriye yeni bir standart getirecek GA VSD+ serisini geleceğin kompresörü yapar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – GA VSD+ geniş alan testlerinde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Güç aktarım ekipmanı en zorlu koşullarda bile sessiz ve güvenilir (IP 66) çalışan tamamen kapalı bir yağ soğutma ünitesinden oluşur.

Olağanüstü enerji tasarrufu – Atlas Copco nun GA Değişken Hızlı Ünite+ (VSD+) teknolojisi basınçlı hava talebi ile hava talebini dengelemek için motor devrini otomatik olarak ayarlayarak sistemin hava talebini yakından takip eder. iPM (Sabit Mıknatıslı) motorunun yenilikçi tasarımı (IE4 ün verimliliğine karşılık gelen verimlilik) ile bir araya gelerek ortalama %50 oranında enerji tasarrufu ile kompresörün kullanım ömründe ortalama %37 oranında bir düşüş sağlar. Ayrıca yeni, daha verimli fan motoru da belirli enerji gereksinimleri için kompresör gücünde %7 ye varan enerji tasarrufu gerçekleştirir.
Enerji tasarrufunda GA VSD+, %12 ye varan Serbest Hava Dağıtımı (FAD) artışı getirir. Motor ve güç aktarımı tasarımları henüz beklemede olan patenlerle güvence altına alınmıştır.

Hava sistemi entegrasyonu - GA VSD+ mevcut GA VSD nin ayak izinin yarısından daha azına sahip kompakt bir sistemdir. Sessiz motor ve tamamen kapalı güç aktarımı sayesinde bu kompresör 62 dB(A) kadar sessiz çalışır. Şık tasarımı, tüm bakım parçalarına kolayca erişilmesine ve kompresörün duvara yakın bir şekilde, hatta köşelerde kurulmasına imkan sağlar.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Elektronikon® verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensörler, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile birçok özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol ünitesi ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Entegre hava şartlandırma – GA VSD+, son nesil enerji dostu entegre soğutucu kurutucusu içeren Full Feature sürümünde sunulur.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan