Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 11+-30/GA 15-30 VSD: Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 11-30 kW / 15-40 hp.
Atlas Copco nun yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörleri, üstün performansları ve farklı çalışma ortamlarına uyum sağlamaları sayesinde piyasanın lideridir. Bu özellikleri ile en yüksek verimliliği yakalarken, toplam işletme maliyetini minimuma indirmektedir. GA+ 11-30 ve GA 15-30 VSD olmak üzere iki seri halinde sunulan GA kompresörleri, basınçlı hava gereksinimlerinizi en uygun ürünle karşılamanızı sağlar. En zorlu koşullarda bile çalışmak üzere üretilmiş olan bu ürünler, üretiminizin verimli bir şekilde devam etmesini sağlayacaktır.

Müşterinin elde ettiği faydalar

En üst düzey güvenilirlik – GA serisi ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 ye göre tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir. Uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrünü en düşük kullanım maliyetiyle sunmaktadır. GA kompresörler, Atlas Copco nun zorlu ortamlar için uygun, kaplinli bağlantıya ihtiyacı ortadan kaldıran, kapalı dişli kutusu ile tahrik edilmiş, en yeni jenerasyon yenilikçi vida elementi ile donatılmıştır.

Azalan enerji maliyeti – GA kompresörler enerji ve genel kullanım maliyetlerini son derece verimli eleman ve motorların kullanımı sayesinde düşürür. Buna ek olarak GA Değişken Hızlı Ünite (VSD), hava beslemeyi geniş bir işletme aralığındaki hava ihtiyacınıza göre otomatik olarak ayarlayarak enerji maliyetini %35 oranında azaltır.

Hava sistemi entegrasyonu - GA İşyeri Hava Sistemi, sıkıştırılmış havaya ihtiyacınız olan her yerde kurulabilir. Düşük sesle çalışması ve entegre hava işleme ekipmanı ayrı bir basınç odası ihtiyacını ortadan kaldırır. Bütün GA kompresörleri test edilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Entegre edilen seçenekler kurulum maliyetini ve basınç düşüşlerini dikkate değer oranda azaltarak ek enerji maliyetini önler.

Gelişmiş kontrol ve izleme – verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için, Elektronikon®, ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensör, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Entegre hava işleme – GA kompresörler, basınçlı hava ağınızı korumak için mevcut olan entegre kurutuculara, filtrelere ve yağ-su seperatörlerine sahiptir. Kaliteli hava, ekipmanın kullanım ömrünü uzatarak verimliliği artırır ve son ürününüzün kalitesini güvence altına alır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan