Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 30+-90 / GA 37-90 VSD: Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 30-90 kW / 40-125 hp.
Atlas Copco nun yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörleri, üstün ve güvenilir performans ile sektör lideridir. Esnek kullanımlarının sonucu olarak toplam işletme maliyeti minimuma iner ve en üst düzey verimlilik sağlanır. GA kompresörler, basınçlı hava çözümlerinize mükemmel şekilde uyan üç seride bulunur: GA, GA+ ve GA VSD. En zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanan bu ürünler, üretiminizin verimli bir şekilde yürümesini sağlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar

En üst düzey güvenilirlik – GA serisi ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 ile uyumlu olarak tasarlanır, üretilir ve test edilir. Atlas Copco’nun yeni yağ enjeksiyonlu vida elemanı, en uygun çalışma maliyeti ile uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü sunar. Entegre kapalı dişli tahrik bir bağlantıya olan ihtiyacı ortadan kaldırdığından, bakım gereksinimi azalır ve en zorlu koşullara uygun olan GA güvenilirliği artar.

Azalan enerji maliyeti – GA / GA+kompresörler, enerji ve genel kompresör işletme maliyetlerini son derece verimli elemanların ve motorların kullanımı sayesinde düşürür. Buna ek olarak GA Değişken Hızlı Ünite (VSD), hava beslemeyi geniş bir işletme aralığındaki hava ihtiyacınıza göre otomatik olarak ayarlayarak enerji maliyetini %35 oranında azaltır.

Hava sistemi entegrasyonu – GA İşyeri Hava Sistemi ihtiyacınız olan her yere yerleştirilebilir. Düşük sesli çalışması ve entegre hava işleme ekipmanı ayrı bir basınç odasına olan gereksinimi ortadan kaldırır. Bütün GA kompresörleri kullanıma hazır olarak teslim edilir, kurulum maliyetini ve basınç düşüşlerini dikkate değer oranda azaltır ve ek enerji maliyetini önler.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Verim ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak için ana tahrik motorunu Elektronikon® kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, ekstra sensörler, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Entegre hava işleme – Bütün GA kompresörlerde nemi, aerosolleri ve toz parçacıklarını ortadan kaldırıp yatırımınızı koruyan entegre bir kurutucu bulunur. Kaliteli hava, ekipmanın kullanım ömrünü uzatarak verimliliği artırır ve son ürününüzün kalitesini güvence altına alır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan