Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 90+-160+ / GA 110-160 VSD: Yağ enjekteli vidalı kompresörler, 90-160 kW / 125-200 hp.
Verimli, güvenilir ve uzun ömürlü olarak üretilen GA 90+-160+ / GA 110-160 VSD kompresörler, zor koşullar altında bile yüksek kaliteli basınçlı hava üretecek şekilde tasarlanmıştır. Her GA, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 standartları ile uyumlu olarak tasarlanır, üretilir ve test edilir. Bu modeller, en uygun çalışma maliyeti ile uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü sunan, Atlas Copco’nun en son jenerasyon yağ enjekteli vida elementini kullanırlar. GA kompresörler, 55°C/131°F e kadar sıcaklıklarda ve çok zorlu ortam koşullarında çalışmaya devam edecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Değişken Hız Sürücüsü ve enerji geri kazanımı gibi özellikler enerji kullanımı ve maliyetlerde dikkate değer bir azalmaya neden olur.

Müşterinin elde ettiği faydalar
En üst düzey güvenilirlik – GA kompresörleri, Atlas Copco’nun yenilikçi asimetrik rotor profillerini temel alan son teknoloji ürünü sıkıştırma elementleri, üstün kaliteli bir sürücü sistemi ve ağır hizmet tip hava giriş filtrelerini bünyesinde barındırır. Bütün bu parçalar, en zorlu koşullarda ve 55°C/131°F ye kadar ortam sıcaklığında sürekli olarak çalışmak üzere seçilmiştir. Bu şekilde kompresörünüze, en düşük çalıştırma maliyeti ile uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü sağlanmış olur.

Maksimum enerji tasarrufu – GA kompresörlerimizin yenilikçi tasarımı (vida elementi, motor, VSD kontrollü soğutma fanları vb.) enerji ve genel kompresör kullanım ömrü maliyetlerinden büyük miktarda tasarrufta bulunmanıza olanak tanır. GA Değişken Hız Sürücülü (VSD) model, ürettiği basınçlı havayı ihtiyacınıza göre otomatik olarak ayarlayarak enerji maliyetini ortalama %35 oranında azaltır. Maliyetlerinizi daha da azaltmak için, enerji geri kazanım sistemi opsiyonu mevcuttur.

Entegre hava kurutucusu – Yüksek verimli entegre soğutmalı tip kurutucu ve hava filtresi ile GA Full Feature, temiz ve kuru havanın kesintisiz üretilmesini sağlayarak ekipmanların ömrünü uzatır, sistemin güvenilirliğini arttırır ve üretimde maliyeti yükselten zaman kayıplarının ve gecikmelerin önüne geçer.

Gelişmiş kontrol ve izleme – verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için, Elektronikon®, ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensör, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Kolay kurulum – Entegre tasarım, dahili borulamaları, soğutucuları, motoru, yağlama sistemi ve kontrol sistemlerini içeren kullanıma hazır paket bir sistemdir. Kurulum basittir, devreye alma süresi kısadır. Sadece takın ve çalıştırın.

 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan