Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 200-500 (VSD): Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 200-500 kW / 268-670 hp.
Atlas Copco’nun GA 200-500 (VSD) yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörleri, en düşük enerji masraflarıyla maksimum serbest havayı sağlamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Dayanıklı tasarımı, 46°C/115°F ye kadar olan sıcaklıklar gibi en zorlu koşullarda bile süreçlerinizin devamlı olmasını garanti eder.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – GA 200-500 (VSD) kompresörlerimiz, yeni asimetrik rotor profillerine dayanan üstün bir yağ enjeksiyonlu vidalı elemanı ve yüksek kaliteli sürüş sistemini bir araya getirmektedir. Bütün bileşenler, kompresörünüzün en düşük kullanım maliyetleriyle uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrüne sahip olması için seçilmiştir.

Düşük enerji maliyeti – GA Serisinin üstün vidalı elemanları, düşük enerji tüketimiyle maksimum serbest hava verimi kombinasyonunu sağlaması için tasarlanmıştır. Verimlilik sınıfı 1/NEMA EPAct olan elektrik motorları ile sürülen son teknoloji ürünü kompresör elementi maksimum toplam paket verimine katkı sağlar. Bunun dışında, GA 315 VSD motor hızını hava talebine göre otomatik olarak ayarlayarak ortalama %35 ek enerji tasarrufu sağlayabilir.

Entegre hava kurutucusu – Yüksek verimli entegre soğutmalı tip kurutucu ve hava filtresi ile GA Full Feature, temiz ve kuru havanın kesintisiz üretilmesini sağlayarak ekipmanların ömrünü uzatır, sistemin güvenilirliğini arttırır ve üretimde maliyeti yükselten zaman kayıplarının ve gecikmelerin önüne geçer.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Verimliliği ve güvenilirliği maksimum düzeye getirmek için, Elektronikon® ana tahrik motorunu kontrol eder ve önceden tanımlanmış ve dar bir basınç bandında sistem basıncını düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı; ekstra sensörler, dijital bağlantılar, lokal network sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odası operasyonlarınız optimum hale gelir.

Kolay kurulum – Entegre tasarım, dahili borulamaları, soğutucuları, motoru, yağlama sistemi ve kontrol sistemlerini içeren kullanıma hazır paket bir sistemdir. Kurulum basittir, devreye alma süresi kısadır. Sadece takın ve çalıştırın.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan