Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

MAS GA 5-90: Denizcilik için havalı kompresörler
Zorlu deniz ortamı en dayanıklı ve güvenilir ürünlerin kullanılmasını gerektirir: kritik ekipmanınızın denizin ortasında bozulmasını istemezsiniz. İşte bu yüzden Atlas Copco nun MAS kompresörler serisine ihtiyacınız vardır. Uzun ömürlü olarak üretilmişlerdir ve ihtiyacınız olan performans ve güvenilirliği sunarlar. Yağ separatörü, yağ filtresi, soğutucular ve elektrik panosu gibi temel bileşenlerde uygulanan kapsamlı testlerde MAS kompresörler günlük çalışma koşulları olarak çok zorlu görevlerin üstesinden gelirken düşük çalışma maliyeti ve uzun servis aralıkları ile çalışmıştır. Bir Atlas Copco MAS kompresörü olmadan denize açılmayın.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Enerji tasarrufları – MAS kompresörlerde en modern enerji tasarruflu vida tasarımı bulunur. Değişken Hızlı Ünite (VSD) modelleri enerji tüketimini %35 oranında daha da azaltır.

Esnek kurulum – Flanşlı bir hava ve su bağlantısı kurulumu kolaylaştırır. Bütün bileşenlerin aralarındaki bağlantı, hiç bir fazladan boru kullanılmadan tam olarak sağlanmıştır. Üniteniz çerçevelerin veya zemin plakasının üzerine doğrudan cıvata ile veya kaynaklanarak yerleştirilir.

Kolay kullanım – Elektronikon® sistemi ile gerçekleştirilen verimli kontrol ve izleme güvenilir ve güvenli çalışma sağlar. Kontrol paneli, saat sayacı, ampermetre, yüksek sıcaklık çıkışı, motor aşırı yükü, düşük soğutma suyu, motor ısıtma AÇIK (lambası), otomatik çalışma işareti, genel alarm ve 3,5 inç grafik ekran içerir.

Alandan tasarruf – MAS kompresörler küçük bir ayak izine sahiptir ve entegre soğutucu kurutucuları ve filtreler ile donatılabilir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan