Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Yüksek Basınçlı Kompresörler | -

ZD: Yağsız vidalı ve pistonlu kompresörler, 40 bar a (580 psig) kadar, 136-770 kW / 182-1032 hp.
Atlas Copco nun ZD kompresörleri, orta düzeyde basınçla kaliteli hava sağlayan dünyaca ünlü ZR vidalı kompresörler ve havayı 40 bar a çıkaran son derece etkili D booster ın bir araya geldiği noktadır. ZD, piston teknolojisindeki büyük bir gelişmenin temsilcisidir. Enerji tasarrufunda mükemmeldir ve tasarımı devrim niteliğindedir. Susturucu özellikli kanopiyi ve kurulumu kolaylaştıran beton taban plakasını takdir edeceksiniz. Çok sayıda modeli ve çok yönlülüğü ile ZD, maliyet açısından önemli katkı sağlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar

%100 yağsız sertifikalı – ZD kompresörler ISO 8573-1 SINIF 0 (2010) sertifikasyonuyla uyumlu %100 saf ve temiz hava sağlar. SINIF 0; kirlilik riskinin sıfır, hasarlı ürün ve güvenli olmayan ürün riskinin sıfır, arıza süresi nedeniyle kayıp riskini sıfır ve şirketinizin zor kazandığı ününün zarar görmesi riskinin sıfır olması anlamına gelir. 2006 yılında Atlas Copco, dünyada yağsız kompresör ile bu sertifikayı alan ilk üretici olmuştur.

Yüksek güvenilirlik – ZD nin güvenilirliği bir çok temel faktöre dayanır. İlk sıkıştırma aşamaları, güvenilirliği ile ünlü olan döner tiptir. Hava, vidalı kompresörün çıkışında kurutulur, böylece D booster a yalnızca kuru hava girer ve kondense bağlı sorunlar ortadan kalkar. Düşük titreşim seviyeleriyle D booster ın yatay tasarımı, dahili parçaların kullanım ömrünü uzatır.

Maksimum enerji tasarrufu – 4 aşamalı bir yapılandırma olan ZD, enerji tasarrufu açısından tipik 3 aşamalı yapılandırmaya göre %7 daha verimlidir. Buna ek olarak, tahliye basıncını 25 bar (362 psig) - 40 bar (580 psig) aralığında ayarlayarak enerji maliyetlerini daha da azaltabilirsiniz. ZD nin ayrıca, %35 enerji tasarrufu sağlayan Değişken Hız Sürücülü (VSD) modeli bulunmaktadır. Hava geri kazanım sistemleri ile donatılmış üfleme makinelerinde, havanın booster a yeniden enjekte edilmesi daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Elektronikon®, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak için ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında kalacak şekilde düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı; ek sensörler, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi ve SMS iletişim fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın çalışması optimum hale getirilir.

Kompresör odanız için çok sayıda çözüm – ZD, orta ve yüksek basınç ağlarınızı ayrı ayrı yönetmenize olanak tanıyarak yatırımınızı ve taban alanınızı en uygun hale getirmenizi sağlar.

Daha az bakım – Hava soğutmalı modeller için harici bir soğutma sisteminin gerekmemesi, yatırım, bakım ve su tüketiminden tasarruf sağlar.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan