KURUMSAL

HAKKIMIZDA
“KCM Kompresör Makine, Atlas Copco Yetkili Distribütörü ve Yetkili Servisidir.”

Misyonumuz;
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak Müşteriler imizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak Makina sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.

Firmamız hava kompresörleri alanında, daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak, yenilikçi ürünler ve hizmetlerle sürdürülebilir çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Şirketimiz basınçlı hava şebekenizin sorunsuz çalışabilmesine ve verimliliğine odaklanan danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.

Vizyonumuz;
Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti en kısa zamanda en uygun fiyata vermek Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin beğenisi ve dostlarına tavsiyeleri ile her geçen gün kalitesini, beklentilerin üzerinde bir çalışma ile gerçekleştirmeyi gaye edinmektedir.

Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz ile proseslerinizin üretkenliğine katkıda bulunabilecek üstün performanslı bir iş ortağı olarak ilerlemekteyiz. Firma çıkarlarınız bizim için öncelikli ilgilenmemiz gereken alandır. Mevcut veya yatırıma gireceğiniz ekipman yelpazeniz için en yeni teknolojiyi sağlamaya yönelik mühendislik çalışmalarımız işimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Enerji verimliliği ve güvenilirlik gibi temel performans özelliklerini geliştiren çözümlerimiz, yapacağınız yatırımın ömrü boyunca optimum kullanılabilirlik sağlaması için mutlak gereklidir. Temsilciliğini ve Bayiliğini yaptığımız ürün gruplarında üründe yeniliklere yer verme, maaliyetleri düşürme, riskleri azaltma stratejisi ile hareket etmekteyiz.

KCM Kompresör Makine