Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GA 15-22: Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 15-22 kW / 20-30 hp.
Atlas Copco nun yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörleri, üstün performansları ve esnek çalışmaları sayesinde piyasanın lideridir. Bu özellikler, en yüksek verimlilik seviyesini sunarken toplam işletme maliyetini minimuma indirmektedir. GA kompresörler, en zorlu koşullarda bile çalışmaları için üretilmiştir; bu ürünler üretiminizin sorunsuz biçimde devam etmesini sağlayacaktır.

Müşterinin elde ettiği faydalar
En üst düzey güvenilirlik – GA serisi ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 ile uyumlu olarak tasarlanır, üretilir ve test edilir. Uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrünü en düşük kullanım maliyetiyle sunar. GA kompresörleri, Atlas Copco’nun yenilikçi yağ enjeksiyonlu vida elemanlarının en yeni nesliyle donatılmıştır.

Düşük enerji maliyeti – GA kompresörlerimiz, enerji ve genel kompresör kullanım ömrü maliyetlerini, son derece verimli eleman ve motorların kullanımı ile minimum dahili kayıp sayesinde düşürür.

Hava sistemi entegrasyonu - GA WorkPlace Hava Sistemi, sıkıştırılmış havaya ihtiyacınız olan her yerde kurulabilir. Düşük sesle çalışması ve entegre hava işleme ekipmanı ayrı bir basınç odası ihtiyacını ortadan kaldırır. Bütün GA kompresörleri test edilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Entegre edilen seçenekler kurulum maliyetini ve basınç düşüşlerini dikkate değer oranda azaltarak ek enerji maliyetini önler.

Gelişmiş kontrol ve izleme – verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için, Elektronikon®, ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensör, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Entegre hava işleme – Bütün GA kompresörler, basınçlı hava ağınızı korumak için mevcut olan entegre kurutuculara ve filtrelere sahiptir. Kaliteli hava, ekipmanın kullanım ömrünü uzatarak verimliliği artırır ve son ürününüzün kalitesini güvence altına alır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan