Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GR 110-200: Yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 110-200 kW / 150-270 hp.
Atlas Copco GR 110-200 yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörler, 13-20 bar aralığında güvenilir hava beslemesi gerektiren yüksek basınçlı uygulamalar için idealdir. Bu sağlam ve güvenilir makinelerin kurulumu, kullanımı ve bakımı kolay tutulmuştur. İki kademeli tasarım, yüksek basınçta en etkili kullanımı sağlar. GR 110-200 kompresörler maliyetlerinizi azaltır ve üretim süreciniz boyunca sorunsuz, sürekli çalışma sağlar. Hava veya su soğutmalı modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – İki kademeli sıkıştırma elemanı, güvenebileceğiniz asimetrik bir rotor profiline sahiptir. Yataklar, rotorlar ve dişliler üzerindeki yükün son derece düşük olması, eleman kullanım ömrünün uzun olmasını ve en düşük işletme maliyetinde daha az aşınma ve yıpranma ve güvenilirlik sağlar

Gelişmiş kontrol ve izleme – Elektronikon®, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak için ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında kalacak şekilde düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, ekstra sensörler, dijital bağlantılar, lokal network sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odası operasyonlarınız optimum hale gelir.

Kolay kurulum – GR 110-200, tamamen tak ve çalıştır özellikli bir makinedir. Makineyi düz bir zemine yerleştirin, güç hattını ve hava çıkışını bağlayın ve çalıştırma düğmesine basın.

Minimum bakım – GR 110-200 kompresörler, kolayca erişilebilir yağ ve hava filtreleri ve basit soğutucu temizleme prosedürleriyle sorunsuz bakım için tasarlanmıştır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan