Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

G 110-250: Yağ enjekteli vidalı kompresörler, 110-250 kW / 150-370 hp.
Atlas Copco’nun sağlam ve güvenilir G 110-250 yağ enjekteli vidalı kompresörleri, maliyetli duruş süreleri ve üretim gecikmeleriyle karşılaşmamak için güvenebileceğiniz üstün kalitede hava sağlar. Dayanıklı tasarımları, 46°C/115°F ortam sıcaklığı gibi en zor koşullarda dahi proseslerinizin aksamadan devamını sağlar. Bununla birlikte G 110-250 hava kompresörlerinin kurulumu ve kullanımı da kolaydır; minimum düzeyde kurulum çalışması gerektirir ve işletilmesi ile bakımı basittir.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – Sorunsuz ve verimli bir üretim süreci için güvenilir bir basınçlı hava beslemesi büyük önem taşır. Son teknolojik özellikler ve geniş güvenlik marjları, üstün güvenilirlik ve üretim devamlılığını güvence altına alır. Ağır hizmet tipi hava filtreleri toz girişini engeller ve güvenilir bir çalışma için parçaların kullanım ömürlerini uzatır.

Yüksek verimlilik – G 110-250 hava kompresörleri enerjide üst düzey verimlilik için tasarlanmıştır. Üstün teknolojili vida elementi, serbest hava verimi ve düşük enerji tüketiminin optimum birleşimini sunar. Verimlilik sınıfı 1/NEMA EPAct olan elektrik motorları ile sürülen son teknoloji ürünü kompresör elementi maksimum toplam paket verimine katkı sağlar.

Kolay kurulum, kullanım ve bakım – G 110-250 kompresörler tamamen tak çalıştır özellikli makinelerdir. Kurulumu, kullanımı ve bakımı basittir. Karmaşık bağlantılar veya derinlemesine teknik bilgi gerektirmez. Yapmanız gerek sadece kompresörü düz bir zemine koymak, güç kaynağı ve boru bağlantılarını yapmak ve kompresörü devreye almak için çalıştırma butonuna basmaktır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan