Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GAR 5-37: Demiryolu uygulamaları için yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörler, 5.5-37.5 kW / 7.5-45 hp.
Atlas Copco’nun GAR 5-37 yağ enjeksiyonlu, hava soğutmalı vidalı kompresörleri, özel demiryolu uygulamaları için tasarlanmıştır. Güvenilirlikleri kanıtlanmış, kompakt, düşük ağırlığa ve düşük gürültü seviyesine sahip makinelerdir. GAR 5-37 serisi; ana hat lokomotiflerinin, ağır iş dizel lokomotiflerinin, manevra araçlarının, EMU, DMU ların, metroların ve LRV lerin en zorlu basınçlı hava gereksinimlerini karşılama konusunda uzun ve başarılı bir tarihe sahiptir.

GAR vidalı kompresör, kullanım maliyetlerini düşürürken demiryolu operatörlerinin dakiklik ve güvenilirlik sağlamasına yardımcı olur.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Güvenilirlik – GAR 5-37 serisi, basit ve son derece güvenilir bir kompresör paket tasarımıdır. Dış titreşimler, toz, egzoz gazları, ani yüklere dayanması için minimum sayıda hareketli parçayı, mil ile çalışan soğutma fanını, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi korozyona dayanıklı maddeleri ve sağlam ve dayanıklı bir yapıyı bünyesinde barındırmaktadır. Bu kompresörler, -40°C/-40°F ile +50°C/+122°F arasındaki sıcaklıklarda çalışırlar ve en zorlu hava koşullarına dayanmaları için tasarlanmışlardır.

Maksimum çalışma süresi – GAR 5-37 serisi, minimum bakım maliyeti ile beraber, uzun servis aralıkları ile karakterize edilebilmektedir. Bu özellik, %99 dan daha fazla kullanılabilirliği garanti etmektedir. Toplam kullanım süreleri 30 saatin üzerinde olan bu kompresörler, onarım süreleri de dahil olmak üzere, yılda yalnızca 2,5 saat koruyucu bakım gerektirir.

Düşük kullanım maliyeti – GAR 5-37 kompresörleri, kullanım süreleri boyunca, son derece düşük bir kullanım maliyetine sahiptir; bu da yüksek güvenilirliğin ve uzun servis aralıklarının sonucudur.

Kompakt ve düşük ağırlık – GAR 5-37 tasarımı, entegre fan konseptinin bir sonucu olarak son derece kompakttır. Tahrik motoru milinin üzerine monte edilmiş olan fan, ayrı bir soğutma sistemi vb. gereksinimlerini ortadan kaldırır. Dolayısıyla bir GAR kompresörü, kurulum için çok az alana ihtiyaç duyar. Alüminyumun kullanılması, ağırlığı mümkün olduğunca düşürür.

Entegre filtrelere, benzersiz SDR membran kurutuculara ve alüminyum hava depolarına sahip olan Tam Özellik konsepti, ayrı kurulumlarla karşılaştırıldığı zaman yüksek basınç düşüşleri ve yüksek hava tahliye akışları sayesinde enerji kaybı olmadan, sisteminize temiz ve kuru hava sağlamanız için size tek bir kaynak sunacaktır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan