Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağlı Kompresörler

GG: Yağlı vidalı gaz kompresörleri, 16 bar (a) (232 psia)
Atlas Copco’nun yağlı vidalı gaz kompresörleri, metan ve biyometan uygulamalarında 16 bar a (a) (232 psia) kadar ihtiyaçlarınızı karşılar. Tek aşamalı, su soğutmalı ve doğrudan tahrikli bu kompresörler, özel rulman düzenlemeleri ve değişken hız sürücüsü ile son teknolojilerden yararlanır.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Verimli kapasite kontrolü – Değişken Hız Sürücüsü, uygulamaya bağlı olarak giriş ve çıkış basınçlarını sabit tutmak için kompresörün kapasitesini düzenler.

Yüksek verimlilik ve sürekli performans – GG’nin son derece verimli rotor profili, akışı maksimum seviyeye getirirken gücü minimuma indirir. Esnek bir kaplin yoluyla doğrudan tahrik, dişli kayıplarını ve gereksiz enerji sarfiyatını ortadan kaldırır.

Çalışma tasarımı – Üçlü bir rulman düzenlemesi, 130.000 saatlik L-10 hesaplanmış ömrüne sahiptir. Üstün mil contası tasarımı ve benzersiz hassasiyetteki imalat bir araya geldiğinde yıllar boyu sürecek uzun ömürlü kalite sağlar. Bu sayede GG gaz kompresörü gaz uygulamaları için optimal çözüm haline gelir.

Kompakt ve kolay kurulum – Bu tek aşamalı kompresör minimum alan kaplar. Çerçeveye monte edilen GG gaz kompresörü, iş sürecinize kolayca entegre edilebilecek eksiksiz bir paket olarak gelir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan