Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağlı Kompresörler

B&D: Yağlı yüksek basınçlı pistonlu kompresörler, 450 bar a (a) kadar (6500 psia), 37-150 kW.
Atlas Copco nun B&D serisi yağlı pistonlu kompresörleri 450 bar a (a) kadar olan yüksek basınçlı hava ihtiyacınızı karşılar. Bu esnek kompresörler belirli yapılandırmalarda 150 m3/dak değerinden 2000 m3/dak değerine kadar kapasite sunar. Çok düşük titreşim seviyeleri ve sızdırmaz karter özelliklerine sahip kompakt B&D kompresörler; hava, nitrojen, doğal gaz, işlenmiş biyogaz, hidrojen, asal gazlar ve diğer endüstriyel gazların sıkıştırılmasında mükemmel bir çözümdür. Atlas Copco Group un bir parçası olan dünyaca ünlü GreenField şirketi tarafından geliştirilen teknolojiyi temel alırlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Güvenlik – Basınca dayanıklı sızdırmaz karter, düşük moleküler ağırlıklı gazlarda bile atmosfere gaz yayılımı olmamasını sağlar.

Yüksek güvenilirlik – B&D piston teknolojisi, sahada kanıtlanmış sağlamlık ve güvenilirlik sunar. Farklı aşamalardaki düşük sıkıştırma oranları, daha yüksek güvenilirlik için düşük termal yük ve yüksek hacimsel verimlilik sağlar.

Kolay kurulum – Çok kompakt, çerçeveye monte edilen ve titreşim engelleme pedleri içeren B&D kompresörler, eksiksiz paketler olarak gelir. Bütün tasarımlar, cihazın teslimatın hemen ardından çalışmaya hazır olduğunu garanti eden anahtar teslim kurulumu olarak gönderilir. Bu, kurulum kolaylığının bir kanıtıdır.

Çok sayıda çözüm – 1 - 14 bar aralığında hava giriş basıncı ve 1 - 5 aşamalı yapılandırmalar için B&D kompresörler mevcuttur.

Daha az bakım – Gelişmiş bir bakım konsepti, kısa arıza süreleri ve uzun bakım aralıkları sağlar.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan