Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağlı Kompresörler

BBR/FBR: Yağlı yüksek basınçlı piston kompresörler, 450 kW ye kadar
Atlas Copco nun BBR/FBR serisi yağlı kompresörleri, 250 ve 310 bar(g) değerinde yüksek basınçlı sıkıştırılmış doğalgaz, biyogaz veya metan için ihtiyaçlarınızı karşılar. Çok düşük titreşim seviyeleri ve sızdırmaz karter özelliklerine sahip kompakt BBR/FBR kompresörler CNG sıkıştırılmasında mükemmel bir çözümdür. Dayanıklı, güvenilir sıkıştırma çözümler sunmak için hava soğutmalı eşanjörler ve gaz muharrikleri takılı vaziyette gelebilir. BBR/FBR kompresörler, Atlas Copco Group un da parçası olan, doğalgaz sıkıştırma sektörünün tanınmış firması Intermech tarafından geliştirilmiş teknolojiye dayanırlar. BBR/FBR kompresörler API 618, 661, 11 P, T.E.M.A ile uyumludur.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Güvenlik – Sızdırmaz karter atmosfere gaz yayılımını engeller.

Çok yönlülük – BBR kompresörler 60 bar a kadar giriş basınçlarını kabul ederler. Elektrik veya gaz muharriklerinden doğrudan tahrike uygundurlar.

Yüksek güvenilirlik – Yatay karşı piston teknolojisi sahada kanıtlanmış sağlamlık ve güvenilirlik sunar. BBR/FBR kompresörler minimal titreşimler için dengelenmiştir. Uçtan uca yağlama, valflerin ve halkaların aşınmasını kayda değer oranda azaltır. Düşük sürtünme ve uzun kullanım ömrü için bütün aşamalarda sentetik halkalar kullanılır. Etkili mil keçeleri, karter yağının sıkıştırma silindirine kontrolsüz geçişini en aza indirir.

Kolay bakım – Karterin basıncını almadan yağ doldurmak mümkündür. Hafif ağırlıklı bileşenler bakım işlerini kolaylaştırır.

Tak çalıştır paketi – BBR/FBR kompresörler, aşağıdakiler gibi birçok faydası olan güvenilir CNG sıkıştırma üniteleri sunmak için eksiksiz bir tak çalıştır paketi olarak gelir:
o Hava soğutma: fazladan soğutma kulesi gerektirmez
o Kanatlı fanların ve ısı eşanjörlerinin değiştirilmesi gerekmez
o Doğrudan tahrik: Ana tahrik ünitesine (elektrikli veya gazlı) bağlıdır
o Güç trafosu veya jeneratör düzeneği gerektirmez
o Entegre blöf sistemi
o Uzaktan izleme
o Sağlam çelik çerçeve içine yerleştirilmiştir; minimal altyapı gerektirir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan