Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağlı Kompresörler

CU/CT/CN: Yağlı yüksek basınçlı kovan pistonlu kompresörler, 351 bar a (a) kadar (5090 psia), 22-200 kW.
Atlas Copco nun CU/CT/CN serisi, 351 bar a (a) kadar olan yüksek basınç gereksinimlerinizi karşılayan, eksiksiz bir yağlı pistonlu kompresör serisidir. Çok düşük titreşim seviyeleri ve sızdırmaz karter özelliklerine sahip kompakt CU/CT/CN kompresörler; hava, nitrojen, doğal gaz, işlenmiş biyogaz, hidrojen, asal gazlar ve diğer endüstriyel gazların sıkıştırılmasında mükemmel bir çözümdür. Atlas Copco Group un bir parçası olan dünyaca ünlü GreenField şirketi tarafından geliştirilen teknolojiyi temel alırlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenlik seviyesi – Basınca dayanıklı sızdırmaz karter, düşük moleküler ağırlıklı gazlarda bile atmosfere gaz yayılımı olmamasını sağlar.

Yüksek güvenilirlik – CU/CT/CN kovanlı piston teknolojisi, sahada kanıtlanmış sağlamlık ve güvenilirlik sunar. Farklı aşamalardaki düşük sıkıştırma oranları, daha yüksek güvenilirlik için düşük termal yük ve yüksek hacimsel verimlilik sağlar.

Kolay kurulum – Çok kompakt, çerçeveye monte edilen ve titreşim engelleme pedleri içeren CT/CU/CN kompresörler; altyapı gerektirmeyen, kurulumu kolay, eksiksiz paketler olarak gelir.

Daha az bakım – Gelişmiş bir bakım konsepti, kısa arıza süreleri ve uzun bakım aralıkları sağlar.

Çok sayıda çözüm – CU/CT kompresörler, 1 ila 19 bar değerinde giriş basıncı ve 1 ila 5 aşamalı yapılandırmalar için kullanılabilir. Boşaltma basınçları CU ve CT için 350 bar değerindeyken CN üniteleri, 350 bar değerine kadar basınçlar için atmosfer basıncından 1,35 bar a (a) kadar giriş basınçlarında kullanılabilir. Farklı uygulamalar için uygundurlar: CNG otomobil/otobüs yakıt istasyonları, H2 yakıt sistemleri, şişe doldurma, hava üflemeli devre kesiciler. Sismik uygulamalar ve gemilere kurulum için kapalı devre tatlı su/deniz suyu ile soğutma ve denizcilik uyarlamaları ile özel bir CU/CT kompresör serisi tasarlanmıştır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan