Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağlı Kompresörler

LE / LT: Endüstriyel yağla alüminyum pistonlu kompresörler, 1,5-15 kW / 2-20 hp
Özel endüstriyel uygulamanız için dayanıklı ve yüksek performanslı bir basınçlı hava çözümü mü arıyorsunuz? Kaliteye en yüksek önem verilerek tasarlanan Atlas Copco nun LE/LT yağlı alüminyum pistonlu kompresörleri, üst düzeyde güvenilirliğin ve düşük kullanım maliyetinin simgesidir. 10 bar lık uygulama için LE ve 15, 20 veya 30 bar lık uygulamalar için LT kompresör kullanılır. Son derece modern teknolojileri bir araya getiren LE/LT kompresörler sektördeki en düşük kullanım sıcaklığını üretirken, oldukça az bir yağ aktarımı ile kaliteli hava sunarlar. Başarısı kanıtlanmış tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler, performans ve uzun kullanım ömrünü güvence altına alır. LE/LT serisi kendi başına kullanıma uygundur veya OEM ürününüze kolayca entegre olur.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Gerçek güvenilirlik – Benzersiz ve sağlam tasarımı ve kaliteli malzemelerin optimum birlikteliği ile LE/LT kompresörler, gelişmiş performans ve daha uzun kullanım ömrü sunar. Fanı, optimum bir soğutma hava akışı için tasarlanmıştır.

Düşük kullanım maliyeti – Kullanım maliyeti düşüktür ve son derece dayanıklı bileşenlerin kullanılması nedeniyle kompresörlerin kullanım ömrü uzundur.

Kolay bakım - Bütün bileşenlere ve hizmet noktalarına kolayca ulaşılabilir.

Alandan tasarruf – Doğrudan motora bağlanan kompresör bloğu hafif ağırlıkta malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Bu, mükemmel bir soğutma niteliği kazandırır: sınırlı alan gereksinimi ile entegrasyon için ideal.

 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan