Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağlı Kompresörler

LE Snow: Kar yapma işlemleri için yağlı pistonlu kompresör, 1,5-15 kW / 2-20 hp
Atlas Copco LE-Snow pistonlu kompresörler, özellikle kar yapma endüstrisi için tasarlanmıştır. LE-Snow güvenilir ve sürekli çalışma sağlarken minimum bakım gerektirir. Yüksek kaliteli materyallerin ve yenilikçi tasarımın kullanımı, üniteleri kayma yamaçlarında karşılaşılan zorlu koşullarda kullanılmak için uygun hale getirir.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – LE-Snow, kar üretme uygulamalarında kesilme olmadan çalışabilir. Özel olarak tasarlanmış hava girişi ve çıkışı sistemi,aşırı soğuk çevre sıcaklıklarında kompresör donmadan, sorunsuz çalışabilmeye olanak verir. Ayrıca bu özellik, yoğun kar düşüşü esnasında kar neminin basınçlandırma sistemine girişini önler. IP55 elektrikli motor tarafından sağlanan doğrudan tahrikle çalışma, kullanım ömrünü uzatır.

Minimum bakım – Başarısını kanıtlamış endüstriyel bileşenler, sorunsuz çalışmayı düşük bakım gereksinimleriyle sunar. Minimum yağ kullanımı, çevre için de faydalıdır.

Yüksek verimlilik – Pistonlu kompresörler; minimum enerji gereksinimi, düşük bakım ihtiyacı, uzun kullanım ömrü ve kolay kullanım sayesinde daha küçük hava talepleri için basınçlı hava üretmenin en ekonomik yoludur.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan