Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağlı Kompresörler

LT KE 25-125: İlk çalıştırma havası için su soğutmalı pistonlu kompresörler, 18,5-90 KW / 25-125 hp
Sert denizcilik ortamında en dayanıklı ve en güvenilir ürünlere ihtiyaç duyarsınız; kritik önem taşıyan ekipmanlarınızın denizde bozulmasını istemezsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak olan ürün, Atlas Copco nun LT KE serisi ilk çalıştırma havası kompresörleridir. Bu dayanıklı kompresörler, ihtiyacınız olan performans ve güvenilirliği sağlar.

LT KE ilk çalıştırma havası kompresörleri 125 hp ye kadar kapasiteye sahiptir. 60°C ye varan ortam sıcaklıklarında çalışabildiklerinden, motor dairesinde kurulum için idealdir.

Özellikler ve faydalar
Tartışmasız güvenilirlik – Karterin çevresindeki basınçlı hava akışı kondensi sıfıra indirir ve rulman ömrünü uzatır. LT KE hem deniz suyuyla hem de temiz suyla soğutulabilir. Elektronik sensörleri olmayan LT KE de kolay, hızlı ve güvenilir okumalar için basınç ve sıcaklık göstergeleri bulunur.

Düşük çalıştırma maliyetleri – Kullanım maliyetleri düşüktür ve son derece dayanıklı parçaların kullanılması sayesinde kompresörlerin ömrü uzun, bakım aralıkları uzundur. Standart olarak sentetik yağ kullanılır.

Alandan tasarruf – LT KE kompresörler oldukça az yer kaplar ve kanopi gerektirmez. Taban şase plakasıyla birlikte teslim edilen tak ve çalıştır özellikli bu üniteler kolayca kurulabilir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan