Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

DX/DN: Yağsız pistonlu kompresörler, 45 bar a (652 psig) kadar, 30-315 kW / 40-422 hp.
Atlas Copco nun DX/DN yağsız pistonlu booster ı, son derece sağlam bir tasarım ile ambalaj ve donanım açısından mükemmel teknolojinin buluştuğu noktadır. DX/DN, 7 - 45 bar arası hava ve nitrojen sıkıştırma uygulamalarında en iyi yardımcınızdır. Tek veya iki aşamalı bir makine olarak, çok çeşitli akış ve basınç gereksinimlerine uygundur. Susturucu özelliği nedeniyle kanopiyi takdir edecek ve kurulumu son derece kolaylaştıran beton çerçeveyi kolaylıkla kullanacaksınız. DX/DN kompresörler, 1 - 40/45 bar aralığında çalışan eksiksiz bir paket oluşturmak üzere, bir Atlas Copco Z kompresörün akış yönüne takılabilir.

Müşterinin elde ettiği faydalar
%100 yağsız sertifikalı – DX/DN booster lar, ISO 8573-1, SINIF 0 (2010) sertifikasyonuyla uyumlu %100 saf, temiz hava sağlar. SINIF 0; kirlilik riskinin sıfır, hasarlı ürün ve güvenli olmayan ürün riskinin sıfır, arıza süresi nedeniyle kayıp riskini sıfır ve şirketinizin zor kazandığı ününün zarar görmesi riskinin sıfır olması anlamına gelir.

Nitrojen ile kullanıma hazır – Piston halkalarını ve sızdırmazlık halkalarını nitrojen bileşimi, çiy noktası ve saflığa göre uyarladık. DX/DN yi kanopili veya kanopisiz (gaz algılama) sağlarız. Ürün, -10°C/+14°F - “nemsiz” gaz aralığındaki giriş çiy noktalarında kullanılabilir.

Enerji tasarrufu – DX/DN booster ların ayrıca, aşağıdakiler nedeniyle %35 oranında enerji tasarrufu sağlayan Değişken Hız Sürücülü modelleri de bulunur:

Boşa alma kayıpları en aza indirilir

Yüklü/yüksüz geçiş kayıpları ortadan kalkar

Hassas basınç kontrolü, daha sıkı bir basınç bandına ve daha düşük bir ortalama çalışma basıncına olanak vererek, enerji tüketiminin azalmasına neden olur.

Kolay kurulum – Beton taban plakasına yerleştirilmiş olan DX/DN booster, eksiksiz bir paket olarak gelir. Kompakt tasarım fazladan gereksinimleri ortadan kaldırması ve kurulumu hızlandırması, zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Yüksek güvenilirlik – Düşük piston hızı ve kademeler arası düşük sıcaklıklar makinenin iç parçalarını korur. Yatay tasarım, güvenilirliği artırmak için düşük bir titreşim/atım seviyesi sağlar. Tasarımı API 618 e yakındır.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Gelişmiş Elektronikon® sistemi; servis göstergeleri, arıza alarmları ve güvenlik kapatmaları yoluyla genel sistem performansını izleyerek maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan