Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

DM: Yağsız kovan pistonlu kompresörler, 351 bar a (a) kadar (5090 psia), 30 kW.
Atlas Copco nun DM yağsız pistonlu kompresörleri 351 bar a (a) kadar olan yüksek basınçlı sıkıştırma gereksinimlerinizi karşılar. Çok düşük titreşim seviyeleri ve sızdırmaz karter ile kompakt DM kompresörler; doğalgaz, işlenmiş biyogaz, hidrojenin sıkıştırılması için idealdir. Atlas Copco Group un bir parçası olan dünyaca ünlü GreenField şirketi tarafından geliştirilen teknolojiyi temel alırlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Üst düzey güvenlik – Devrim niteliğindeki “yağsız” teknolojisi yağın gazı kirletmemesini sağlar. Hava geçirmez özellikli karter, düşük moleküler ağırlıklı gazlarda bile atmosfere gaz yayılımı olmamasını sağlar.

Yüksek güvenilirlik – Farklı aşamalardaki düşük sıkıştırma oranları, düşük termal yük ve yüksek güvenilirlik sağlar. Tamamen boyunduruk (Scotch yoke) prensibi, dengeli güçler ve minimum titreşim anlamına gelir.

Kolay kurulum – Çok kompakt, çerçeveye monte edilen ve titreşim engelleme pedleri içeren DM kompresörler karmaşık boru düzenlemeleri gerektirmeyen kurulumu kolay, ayak izi küçük, eksiksiz paketler olarak gelir.

Su tüketimi olmaması ve yüksek verimlilik sayesinde sahip olma maliyeti düşüktür.

Daha az bakım – Gelişmiş bakım konsepti arıza sürelerinin kısalmasını sağlar.

Çok sayıda çözüm – DM kompresörler 1 ila 40 bar değerinde giriş basıncı ve 2 ila 5 aşamalı yapılandırmalar için kullanılabilir. CNG yakıt istasyonları ve gaz uygulamaları gibi farklı uygulamalar için uygundurlar (örneğin, Ex-zone 2 veya opsiyonel olarak Ex-zone 1).
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan