Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

HX/HN: Yağsız pistonlu kompresörler, 30-560 kW / 40-750 hp.
Atlas Copco nun HX/HN yağsız pistonlu kompresörleri hava, nitrojen, C0/C02, metan, hidrojen ve argon için son derece güvenilir çözümlerdir. Minimum bakım maliyeti ve uzun bakım aralıkları ile 24 saat endüstriyel hizmet vermek üzere tasarlanan HX/HN kompresörler, zor saha koşullarında en verimli ve uygun maliyetli şekilde çalışırlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yağsız – PTFE piston halkaları ve uzun mesafeli parçaları sayesinde sıkıştırma bölmeleri tamamen yağsızdır. HX/HN kompresörler, basınçlı havanın son ürünle temas halinde olduğu uygulamalar (içme suyu, gazlar) için doğru çözümdür.

Enerji tasarruflu – Piston teknolojisi mükemmel hacimsel verimlilik ve enerji açısından ekonomik çalıştırma sağlar.

Esneklik – Çok sayıdaki düzenleme sistemi, akış oranını makinenin gerçek kullanımına göre ayarlar: aşamalı düzenleme (valf boşa alma), baypas valfi, değişken hız sürücüsü veya yukarıdaki çözümlerin bir birleşimi.

Yüksek güvenilirlik – Düşük piston hızı ve kademeler arası düşük sıcaklıklar makinenin iç parçalarını korur. Yatay tasarım, güvenilirliği artırmak için düşük bir titreşim/atım sağlar. Tasarımı API 618 e yakındır.

Uygulamanıza uyarlanabilirlik – Makinenin dahili parçalarını ve malzemeleri, gaz bileşiminizin gerekliliklerine veya farklı giriş basınçlarına uyarlayabiliriz. Ayrıca kiralık donanım için veya kurutucu, filtreler ve kontrol panellerini içeren eksiksiz paketlerdeki konteynerleri uyarlayabiliriz. HX/HN kompresörler zorlu ortamlarda çalışabilirler: dış mekanlar, iç mekanlar, rafineriler, çöller (yüksek giriş sıcaklıkları) ve kumlu ortamlar.

Kolay bakım – Operatörler için güvenli ve konforlu yatay tasarım, uzun servis aralıkları (servis müdahalesi olmadan yılda 8000 saate kadar).

 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan