Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

LF: Endüstriyel yağsız alüminyum pistonlu kompresörler, 1,5-7,5 kW / 2-10 hp
Özel endüstriyel uygulamanız için dayanıklı ve yüksek performanslı bir basınçlı hava çözümü mü arıyorsunuz? Atlas Copco nun LF yağsız alüminyum pistonlu hava kompresörleri üst düzeyde güvenilirliğin ve düşük kullanım maliyetinin simgesidir ve neredeyse bakım gerektirmez. LF kompresörler %100 yağsız olduklarından, yağ bulunmaması gereken uygulamalar için idealdir. Son derece modern teknolojileri bir araya getiren LF kompresörler sektördeki en düşük kullanım sıcaklığını üretirken süper hava kalitesi sunarlar. Yüksek kaliteli malzemeler performans ve uzun kullanım ömrünü güvence altına alır. LF serisi kendi başına kullanıma uygundur veya OEM ürününüze kolayca entegre olur. Bakım gerektirmeyen basınçlı havaya ihtiyaç duyulan yerde, LF üniteleri en iyi çözümdür.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – Benzersiz ve sağlam tasarımı ve kaliteli malzemelerin optimum birlikteliği ile LF kompresörler gelişmiş performans ve daha uzun kullanım ömrü sunar.

%100 yağsız olduğu onaylı hava – LF kompresörler ISO 8573-1 0 SINIFI (2010) ile uyumlu %100 saf ve temiz hava sağlar. 0 SINIFI nın anlamı, sıfır kirlilik riski; sıfır hasarlı ürün ve güvenli olmayan ürün riski; sıfır çalışma süresi kaybı riski; ve şirketinizin zor kazandığı ününe zarar verme riskinin sıfır olmasıdır. 2006 da Atlas Copco, dünyada yağsız bir kompresör ile bu sertifikayı alan ilk üretici olmuştur.

Kolay bakım - Bütün bileşenlere ve hizmet noktalarına kolayca ulaşılabilir.

Düşük kullanım maliyeti – Kullanım maliyetleri uzun kullanım ömrü boyunca düşüktür.

Alandan tasarruf – Doğrudan motora bağlanan kompresör bloğu hafif ağırlıkta malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Bu, mükemmel bir soğutma niteliği kazandırır: sınırlı alan gereksinimi ile entegrasyon için idealdir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan