Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

LFx 0.7 - 2.0 serisi: Kompakt yağsız pistonlu kompresörler, 0.5-1.5 kW / 0.7-2 hp.
Atlas Copco nun küçük kapasiteli pistonlu kompresörler serisi, düşük hava ihtiyaçlarınız için size güvenilir bir yağsız çözüm sunar. LFx, patentli “Süper akış” basınçlı hava giriş sistemi sayesinde, yüksek enerji verimliliğine sahip basınçlı hava üretimi sağlar.

LFx kompresörlerinin kapasiteleri, 1,02 ile 2,53 l/s (2,16 ile 5,36 cfm) arasında değişir, opsiyonel 1 veya 3 fazlı desteğe ve maksimum 10 bar (145 psi) çalışma basıncına sahiptir.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Esnek kurulum – LFx in küçük ve kompakt tasarımı, maksimum kurulum esnekliği sağlar. LFx, hem bağımsız kullanım hem de OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ürününüzle entegrasyon için uygundur.

Yüksek güvenilirlik – Benzersiz ve sağlam tasarımı ve kaliteli malzemelerin optimum birlikteliği ile LFx kompresörler gelişmiş performans ve daha uzun kullanım ömrü sunar.

%100 yağsız olduğu onaylı hava – LFx pistonlu kompresörler, ISO 8573-1 Class 0 Sınıflaması (2010) ile uyumlu %100 saf ve temiz hava sağlar. 0 Sınıflaması nın anlamı, sıfır kirlilik riski; sıfır zarar ve güvenli olmayan ürün riski; sıfır çalışma süresi kaybı riski; ve şirketinizin zor kazandığı ününe zarar verme riskinin sıfır olmasıdır. 2006 da Atlas Copco, dünyada yağsız bir kompresör ile böyle bir sertifika alan ilk üretici olmuştur.

Kolay bakım – Bütün bileşenlere ve hizmet noktalarına kolayca ulaşılabilir ve LFx ürününüz yağ değişimi gerektirmez.

Sessiz çalışma – LFx, standart olarak bir susturucu kapak ile donatılmıştır. Bu kompresörler, 62 dB(A) ya kadar düşük gürültü seviyeleri meydana getirebilir ve kullanım noktasına yakın kuruluma olanak verirler.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan