Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

LFxR 0.7-1.0: Demiryolu uygulamaları için yağsız pantograf kompresörü, 0.5 veya 0.7 kW
Atlas Copco LFxR yağsız pantograf kompresörleri, pnömatik pantograf ile çalışan elektrikli demiryolu araçlarında kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. LFxR, demiryolu uygulamaları konusundaki bütün uluslararası standartlara ve güvenilirlik ve dayanıklılık konusundaki standartlara uygundur. Atlas Copco nun LFxR kompresörleri, kullanım maliyetlerini düşürürken demiryolu operatörlerinin dakiklik ve güvenilirlik sağlamasına yardımcı olur.

LFxR nin alandan tasarruf sağlayan tasarımı, zor koşullara uygun yüksek performansı ve düşük bakım gereksinimi; kumlama ve aygıtların yağlanması gibi diğer küçük basınçlı hava tüketicileri için de uygun bir kompresördür.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Gerçek Güvenilirlik – LFxR pantograf kompresörü, basit ve son derece güvenilir bir kompresör paket tasarımıdır. Dış titreşimler, azami yükler, egzoz gazları ve atışlara dayanması için minimum sayıda hareketli parçayı, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi korozyona dayanıklı maddeleri ve sağlam bir yapıyı bünyesinde barındırmaktadır. Bu kompresörler, -40°C/-40°F ile +50°C/+122°F arasındaki sıcaklıklarda çalışırlar ve en zorlu hava koşullarına dayanmaları için tasarlanmışlardır.

Maksimum çalışma süresi – LFxR pantograf kompresör, minimum bakım gerektiren uzun servis aralıkları tarafından belirlenmektedir. Bu özellik, %99.9 dan daha fazla kullanılabilirliği garanti etmektedir.

Düşük kullanım ömrü maliyeti – LFxR pantograf kompresörler, son derece düşük bir kullanım ömrüne sahiptir; bu da yüksek güvenilirliğin ve uzun servis aralıklarının sonucudur.

Kompakt ve düşük ağırlık – LFxR pantograf tasarımı, son derece kompakttır. Bu nedenle bir LFxR kompresör, kurulum için çok az alana ihtiyaç duyar. Alüminyumun kullanılması, ağırlığı mümkün olduğunca düşürür.

Entegre filtrelere, benzersiz SDR membran kurutuculara ve alüminyum hava depolarına sahip olan Tam Özellik konsepti, ayrı kurulumlarla karşılaştırıldığı zaman yüksek basınç düşüşleri ve yüksek hava tahliye akışları sayesinde enerji kaybı olmadan, sisteminize temiz ve kuru hava sağlamanız için size tek bir kaynak sunacaktır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan