Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Pistonlu Kompresörler | Pistonlu Yağsız Kompresörler

P: Yağsız pistonlu kompresörler, 40 bar a (580 psig) kadar, 37-275 kW / 50-368 hp.
Atlas Copco nun P yağsız kompresörleri, güvenilirlikleri ve düşük sahip olma maliyetleri ile pazarda bir referans oluşturmaktadır. 25 ile 40 bar arasındaki basınçları boşaltmak için yüksek saflıkta yağsız hava verirler. Kesintisiz endüstriyel çalışma için tasarlanmış olan sağlam P kompresörler, havayı güvenle, kesintisiz şekilde ve düşük bir maliyete sağlar. 160 kW a kadar, P kompresörler çok kompakt 3 aşamalı makineler şeklinde sunulmaktadır. 160 kW üzerinde ise ilk aşamada yağsız vida ünitesinin eklenmesi ile, 4 aşamalı olarak sunulurlar. Bu yenilikçi yaklaşım, rakipsiz faydalara sahiptir ve kompakt tak ve kullan ünitelerinde akışı azamiye çıkarır.

Müşterinin elde ettiği faydalar
%100 yağsız – PTFE piston halkaları ve uzun mesafeli parçaları sayesinde sıkıştırma bölmeleri tamamen yağsızdır.

Maksimum enerji tasarrufu – Piston teknolojisi mükemmel hacimsel verimlilik ve enerji açısından ekonomik çalıştırma sağlar. Ayrıca enerji maliyetini azaltmak için Elektronikon® kontrol cihazı ile gerekli tahliye basıncını 25 bar (362 psig) - 40 bar (580 psig) aralığında ayarlayabilirsiniz.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Gelişmiş Elektronikon® sistemi; servis göstergeleri, arıza alarmları ve güvenlik kapatmaları yoluyla genel sistem performansını izleyerek maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Yüksek güvenilirlik – Düşük piston hızı ve kademeler arası düşük sıcaklıklar dahili parçaları korur. Yatay tasarım, güvenilirliği artırmak için düşük bir titreşim/atım seviyesi sağlar. Tasarımı API 618 e yakındır.

Daha az bakım – Yatay tasarım, operatörler ve bakım personeli için güvenli ve konforludur. Uzun servis aralıkları bakım süresini ve maliyetini azaltır.

Kolay kurulum – P kompresörler, yerinde yeniden kurulum gerektirmeyen eksiksiz bir paket olarak teslim edilir. Kurulum hızlı, basit ve güvenlidir. P kompresörler bir kızağa monte edilir ve kimyasal cıvatalarla uygun bir endüstriyel zemine yerleştirilebilir. Bu işlem, kızaktaki titreşimi engeller, motoru ve mekanik parçaları korur.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan