Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağsız Kompresörler

AQ 30-55 / 15-55 VSD: Su enjeksiyonlu vidalı kompresörler, 15-55 kW / 20-75 hp.
Atlas Copco nun AQ su enjeksiyonlu vidalı kompresörleri, su soğutmalı ve hava soğutmalı modelleri ile, önemli saf ve yağsız hava ihtiyacınızı karşılarken yüksek basınç kapasitesi ve daha fazla enerji tasarrufu sağlar. İlaç üretimi, gıda işleme ve kritik elektronikler gibi en üst düzeyde saflık gerektiren uygulamalar için özellikle geliştirilen AQ kompresörler yağ kirliliği riskini ortadan kaldırmanın yanı sıra maliyeti de azaltır. ISO 8573-1 0 SINIFI (2010) sertifikalı kompresör ile istikrarlı %100 oranında yağsız hava elde ederken düşük kullanım ve bakım maliyeti avantajından da yararlanırsınız.

Müşterinin elde ettiği faydalar

Üstün verimlilik – Isısı kaynağında verimli bir şekilde kontrol eden suyun üstün soğutma kapasitesi sayesinde her kW güç başına daha fazla hava üretilir. Değişken Hızlı Ünite modelleri ile %35 e kadar enerji tasarrufu mümkündür:
- Yüklü/yüksüz işlem kayıpları ortadan kalkar.
- Hassas basınç kontrolünün daha sıkı bir basınç bandına ve daha düşük bir ortalama çalışma basıncına olanak vermesi enerji tüketiminin azalmasına neden olur.

Sertifikalı %100 yağsız hava – AQ kompresörler ISO 8573-1 0 SINIFI (2010) ile uyumlu %100 saf ve temiz hava sağlar. 0 SINIFI nın anlamı, kirlilik riskinin; güvenli olmayan, zararlı ürün riskinin; arıza süresi nedenli kayıp riskinin; ve şirketinizin zor kazandığı ününe zarar verme riskinin sıfır olmasıdır. Atlas Copco 2006 yılında dünyada yağsız kompresör ile bu sertifikayı alan ilk üretici olmuştur.

Sessiz çalışma – AQ kompresörler ses yalıtımlı bir kaplamanın içinde bulunduklarından, ayrı bir kompresör odası ihtiyacı ortadan kalkar ve her türlü çalışma ortamında kurulum gerçekleştirilebilir.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Elektronikon® verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensörler, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile birçok özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan