Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağsız Kompresörler

Z 55-900 (VSD): Yağsız ve su soğutmalı vidalı kompresörler, 55-935 kW / 75-1253 hp.
Atlas Copco nun Z 55-900 VSD Pack ve Full Feature serileri, en zorlu koşullarda en üst düzey güvenilirlik ve verimlilik ile üretiminize güç katar. 2010 yılı ISO 8573-1 Basım 2 ye göre dünyada Sınıf 0 olarak sertifikalandırılan ilk hava kompresörleri, tamamen yağsız hava sağlayarak prosesinizi ve nihai ürününüzü korur. Değişken Hız Sürücüsü, enerji harcamayan MD kurutucular ve enerji geri kazanımı gibi tasarrufa yönelik bir çok özellik sunulur. Z 55-900 VSD kompresörler, kolay ve düşük maliyetli kurulumu olan ve hızlı bir şekilde devreye alınabilen paket ünitelerdir.

Müşterinin elde ettiği faydalar
En üst düzey güvenilirlik – Z kompresörler 50 yılı aşkın süredir dayanıklılık ve güvenilirliği temsil ederler. Atlas Copco nun başarısı kanıtlanmış vida teknolojisi, paslanmaz çelik soğutucular, AGMA A4/DIN 5 dişliler ve modern elektrik sürücü sistemleri, üst düzey güvenilirliğe katkıda bulunurlar. Z kompresörler, köklü mühendislik deneyimleri kullanılarak tasarlanmış ve ISO 9001 e göre üretilip test edilmiştir.

%100 yağsız sertifikalı – Z 55-900 kompresörler ISO 8573-1 SINIF 0 (2010) sertifikası ile uyumlu %100 saf ve temiz hava üretir. SINIF 0 sertifikasının anlamı, sıfır kirlilik riski; sıfır hasarlı veya güvenli olmayan ürün riski; sıfır operasyonel duruş riski ve şirketinizin itibarına zarar verme riskinin sıfır olmasıdır. 2006 yılında Atlas Copco, dünyada yağsız kompresör ile bu sertifikayı alan ilk üretici olmuştur.

Maksimum enerji tasarrufu – Atlas Copco nun benzersiz ve başarısı kanıtlanmış rotor kaplaması kompresörün kullanım ömrü boyunca yüksek performans sağlar. Yüksek verimli elektrik motoru ile sürülen son teknoloji ürünü kompresör elementi, maksimum kompresör verimliliğine katkıda bulunur. Enerji tasarrufu, yenilikçi ve benzersiz Değişken Hız Sürücüsü, enerji geri kazanım özellikleri ve enerji harcamayan MD kurutucular ile daha da ileriye taşınabilir.

Kolay kurulum – Z kompresörün entegre tasarımı, dahili borulamaları, soğutucuları, motoru, yağlama sistemi ve kontrol sistemlerini içeren kullanıma hazır paket bir sistemdir. Kurulum basittir, devreye alma süresi kısadır ve harici basınçlı havaya gerek yoktur.

Gelişmiş kontrol ve izleme – Elektronikon®, verim ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmak için, elektrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında tutar. Elektronikon® kontrol cihazı, ekstra sensörler, dijital bağlantılar, lokal network sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odası operasyonlarınız optimum hale gelir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan