Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağsız Kompresörler

ZE/ZA (VSD): Yağsız döner vidalı kompresörler, 22-500 kW / 40-700 hp.
Özellikle zorlu ve tozlu ortamlarda üretim devamlılığını sağlamak için %100 sertifikalı, yağsız basınçlı hava için güvenilir bir kaynak çok önemlidir. Atlas Copco nun düşük basınçlı ZE/ZA kompresörleri, minimum enerji maliyetleriyle sabit hava akışı sunarak bu talebi yerine getiriyor. Entegre Değişken Hızlı Ünite (VSD) değişkenleri, kompresör akışını özel hava talebine göre otomatik olarak ayarlayarak %35 ekstra enerji tasarrufu sunuyor.

Müşterinin elde ettiği faydalar
En üst düzey güvenilirlik – ZE/ZA kompresörler, dayanıklılık ve güvenilirliği temsil ederler. Atlas Copco nun başarısı kanıtlanmış vida teknolojisi, paslanmaz çelik soğutucular, AGMA A4/DIN 5 dişliler ve modern elektrik sürücü sistemleri, üst düzey güvenilirliğe katkıda bulunurlar. ZE/ZA kompresörler, köklü mühendislik deneyimleri kullanılarak tasarlanmış ve ISO 9001 e göre üretilip test edilmiştir.

%100 yağsız sertifikalı – ZE/ZA kompresörler ISO 8573-1 SINIF 0 (2010) sertifikası ile uyumlu %100 saf ve temiz hava üretir. SINIF 0 sertifikasının anlamı, sıfır kirlilik riski; sıfır hasarlı veya güvenli olmayan ürün riski; sıfır operasyonel duruş riski ve şirketinizin itibarına zarar verme riskinin sıfır olmasıdır. 2006 yılında Atlas Copco, dünyada yağsız kompresör ile bu sertifikayı alan ilk üretici olmuştur.

Düşük enerji maliyeti – Basınç düşüşlerini engellemek ve azaltmak için tasarlanmış olan bir hava devresiyle, ZE/ZA enerjiden tasarruf etmek için üretildi. VSD sürücüsü, son teknoloji ürünü yağsız basınç elemanı ve enerji geri kazanımı gibi özellikler, enerji tasarruflarını ciddi ölçüde etkilemektedir.

Kolay kurulum – Kompakt tasarım, ilave gereksinimleri ortadan kaldırırken kurulum işlemlerini minimize ederek size zaman ve para kazandırır. Mevcut basınçlı hava ağınıza kolay entegrasyon için üretilen ZE/ZA kompresörler, düzgün ve sorunsuz çalışmaya hazırdır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan