Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Vidalı Kompresörler | Vidalı Yağsız Kompresörler

ZT Klasik Hat 110-160: Yağsız döner hava vidalı kompresörler, 110-160 kW / 147-214 hp.
Atlas Copco, en güvenilir yağsız vidalı kompresörleri tasarlaması ve üretmesiyle tanınır. ZT 110-160, bu güçlü gelenekten gelen en son döner vidalı kompresördür. Zor koşullar için ideal olan ZT, yüksek kalitede yağsız havanın çok önemli olduğu sektörlere güçlü bir tasarım ve düşük çalışma maliyeti sunar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Üretiminizi devam ettirir - 50 yılı aşkın bir süredir, Atlas Copco Z kompresörleri, dayanıklılık açısından bir referans noktası oluşturmuştur. Köklü mühendislik deneyimlerinden faydalanılarak oluşturulmuş ve ISO 9001 e göre tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir. ZT 110-160, kanıtlanmış vida teknolojisi, soğutma ve darbe sönümleyiciler kullanır.

İtibarınızı korur - ZT 110-160, size ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) sertifikası ile uyumlu olan %100 saf, temiz hava sağlar. Bu, kirlilik riskinin, hasarlı ürün riskinin, arıza süresi nedeniyle kayıp riskinin ve şirketinizin zor kazandığı ününün zarar görmesi riskinin sıfır olması anlamına gelir.

Enerji maliyetini aşağı çeker - ZT 110-160 ın üstün yağsız vidalı elemanları, düşük enerji tüketimi ve yüksek Serbest Hava Veriminin (FAD) optimum birleşimini sunar. Büyük boyutlu soğutma, düşük oranda basınç düşüşleri ve verimli güç aktarımı yüksek kompresör paket verimi sağlar.

Kolay kurulum - ZT 110-160 kompresörüyle, Atlas Copco, ek harcamalara yol açmadan tam bir çözüm sunar. Kullanıma hazır paket, dahili borulamaları, soğutucuları, motoru, yağlama ve kontrol sistemini içerir. Kurulum basittir, kullanıma başlama süresi kısadır ve harici basınçlı havaya gerek yoktur. Sadece takın ve çalıştırın.

İçinizin rahat etmesini sağlar - Fabrikadan sahaya, Atlas Copco, müşteri taleplerini karşılamaya yönelik deneyim, ürün, hizmet ve desteğe sahiptir. Kararlı, etkin bir hizmet organizasyonu sağlamak için sürekli yatırım yapıyoruz. 170 i aşkın ülkedeki faaliyet alanımız sayesinde, dünya genelinde 7/24 zamanında ve profesyonel hizmet sunuyoruz.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan