Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Medikal Kompresörler | Medikal Yağlı Kompresörler

GA MED: Tıbbi uygulamalar için yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörler
İster bir hastanede, ister diş kliniğinde, veteriner laboratuarında ya da klinik laboratuarda çalışıyor olun, temel önceliğiniz maksimum güvenilirliktir. İşinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek ve ekipmanlarınızın etkin biçimde çalıştığından emin olmak için, ultra temiz havaya güvenirsiniz. Tam olarak bu uygulamalar için tasarlanmış olan GA MED yağ enjeksiyonlu kompresörler, size başarısını kanıtlamış bir güvenilirlik ve Atlas Copco nun en yeni üstün verimli sıkıştırma elemanını sunuyor. Üstün performans, esnek kullanım ve en üst düzeydeki verimlilikten faydalanırken, toplam mülkiyet maliyetlerini de minimuma düşürüyorsunuz.

Müşterinin elde ettiği faydalar
En üst düzey güvenilirlik – GA MED serisi, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1217 ile uyumlu olarak tasarlanır, üretilir ve test edilir. Uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrünü en uygun kullanım maliyetiyle sunarken, Atlas Copco nun yenilikçi yağ enjeksiyonlu vida elemanının en yeni neslini bünyesinde barındırır. GA MED sistemleri, kurulum sırasındaki sertifikasyon sürecini kolaylaştırmak amacıyla önceden onaylanmıştır. Aşağıda verilenler gibi en zorlayıcı standart ve düzenlemelerin gereklerini fazlasıyla yerine getirirler:

- Medikal Cihaz Yönergesi MDD 93/42/EEC
- Avrupa farmakopesi
- EN ISO 7396-1
- ISO 14971

Düşük enerji maliyeti – GA MED kompresörlerimiz, enerji ve genel kompresör kullanım ömrü maliyetlerini son derece verimli vida elemanının kullanımı sayesinde düşürebilmektedir.

Hava sistemi entegrasyonu – GA MED, ihtiyacınız olan her yere yerleştirilebilir. Düşük sesli çalışması ve özel hava kalitesi iyileştirme ekipmanı, makine dairesinde daha sağlıklı bir ortam oluşturur. Ayrıca bütün GA MED kompresörleri, kullanıma hazır olarak teslim edilir ve kurulum maliyetlerini dikkate değer oranda azaltır.

Gelişmiş kontrol ve izleme – verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için, Elektronikon®, ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensör, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol cihazı ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.

Entegre temizlik – Özel bir dMED veya MED hava temizleme sistemiyle birlikte kullanıldığında GA MED, basınçlı havayı solunabilecek kalitedeki temiz havaya dönüştürür. Sistemin sunduğu hava kalitesi doktor tavsiyelerine uygun olduğu için her zaman içiniz rahat olur.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan