Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Medikal Kompresörler | Medikal Yağsız Kompresörler

LFx MED: Tıbbi uygulamalar için yağsız pistonlu kompresörler
Hastanızın sağlığını ve değerli ekipmanlarınızı korumak için, tıbbi uygulamalarınız ya da laboratuar işlemleriniz, %100 temiz basınçlı havaya dayanmaktadır. Tıbbi uygulamaların, klinik laboratuarların ve diğer tıbbi kullanım noktası cerrahi hava uygulamalarının düşük hava talepleri için tasarlanmış olan LFx MED hava kompresörü çözümleri, ihtiyaç duyduğunuz %100 yağsız, ultra kuru ve filtreden geçirilmiş havayı sağlıyor. Bunlara ek olarak, eşsiz performansı, dayanıklılığı ve kullanım ömrünü minimum bakım gereksinimiyle sunuyorlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar
Kullanım noktalarında kolay kurulum – LFx MED çözümleri, kompakt tasarımları sayesinde her alana ya da düzene uyabiliyor. Tamamen entegre, önceden monte edilmiş kurulum, kurulum süresini ve masraflarını minimuma indiriyor.

Gerçek güvenilirlik – Dayanıklı mühendislik ve testlerden geçen LFx MED, piyasadaki benzer ürünlerle karşılaştırıldığında %50 daha fazla hava üretimini ve %50 daha uzun kullanım ömrünü garanti ediyor.

Kullanımı kolay – LFx MED kompresörlerin kullanımı çok kolay ve son derece düşük gürültü ve titreşim seviyeleri sunuyorlar.

Mükemmel derecede hijyenik ve steril çevre.

Tam ön erişim sayesinde kolay bakım.

Tam uyumluluk – LFx MED sistemleri, kurulum sırasındaki onay sürecini kolaylaştırmak amacıyla önceden onaylanmıştır. ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 13485:2003 kalite yönetim sistemine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir ve aşağıda verilenler gibi en zorlayıcı standart ve düzenlemelerin gereklerini fazlasıyla yerine getirir:

- Medikal Cihaz Yönergesi MDD 93/42/EEC
- Avrupa farmakopesi
- EN ISO 7396-1
- ISO 14971
- Sağlık Hakkında Teknik Ek Protokoller HTM 02-01 ve HTM 2022 (bir sistemin parçası olarak)
- 0 Sınıfı sertifikası
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan