Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Medikal Kompresörler | Medikal Yağsız Kompresörler

SF MED: Tıbbi uygulamalar için yağsız skrol kompresörler
Hastanızın sağlığını ve değerli ekipmanlarınızı korumak için, tıbbi uygulamalarınız ya da laboratuar işlemleriniz, %100 temiz basınçlı havaya dayanmaktadır. Tıbbi uygulamaların, klinik laboratuarların ve diğer tıbbi kullanım noktası olan cerrahi hava uygulamalarının ihtiyaçları için tasarlanmış olan SF MED hava kompresörü çözümleri, ihtiyaç duyduğunuz %100 yağsız, kuru ve filtreden geçirilmiş havayı sağlıyor. Bunlara ek olarak, güvenilir performansı, üstün saflığı ve kullanım ömrünü minimum bakım gereksinimiyle sunuyorlar.

Müşterinin elde ettiği faydalar

Kullanım noktalarında kolay kurulum – SF MED çözümleri, kompakt tasarımları sayesinde her alana ya da düzene uyabiliyor. Tamamen entegre olan sistem,kurulum süresini ve masraflarını minimuma indiriyor.

%100 yağsız olduğu sertifikalandırılmış hava – SF MED kompresörler, ISO 8573-1 0 SINIFI (2010) ile uyumlu %100 saf ve temiz hava sağlar. Class 0 Sınıflaması nın anlamı, sıfır kirlilik riski; sıfır zarar ve güvenli olmayan ürün riski; sıfır çalışma süresi kaybı riski; ve şirketinizin zor kazandığı ününe zarar verme riskinin sıfır olmasıdır. 2006 da Atlas Copco, dünyada yağsız bir kompresör ile böyle bir sertifika alan ilk üretici olmuştur.

Kullanıcı dostu – SF MED kompresörlerin kullanımı çok kolaydır ve son derece düşük gürültü ve titreşim seviyelerine sahiptirler.

Mükemmel derecede hijyenik ve steril çevre.

Tam ön erişim sayesinde kolay bakım.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan