Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Enerji Geri Kazanımı Çözümleri | -

Basınç Azaltma: 80 bar a kadar basınç azaltma için ETG Turbo expander.
Atlas Copco nun turboexpanderi konusundaki pazar lideri konumundan yararlanan ETG Serisi, genellikle gaz boru hattı uygulamalarında kullanılan bir teknoloji olan basınç azaltma için özel tasarımlı bir çözüm sunar. ETG Serisi, bir yandan soğuk gücü maksimum seviyeye getirirken diğer yandan kolay kurulum, çalıştırma ve bakım sağlar. ETG turboexpanderler, son derece etkin ve güvenilir servis sunmanın yanı sıra enerji tüketimini minimuma indirerek yenilenebilir enerji potansiyelinden faydalanırlar. ETG Serisi, 200.000 m³/s e kadar akışlarda kullanılabilir ve 10.000 kW a kadar geri kazanılmış güç seviyeleri sağlayabilir.

Customer benefits

Optimum Verimlilik - Üstün impeller tasarımı, toplam turboexpander verimliliğinin maksimum seviyeye çıkarılmasına yardımcı olur.

Çevreye saygılı - ETG Serisi, kullanılabilir enerji kaynaklarından en iyi şekilde faydalanırken basınç azaltma uygulamalarında gücü yeniden kazanarak enerji israfını azaltır.

Esneklik - Ayarlanabilir giriş kılavuz kanatları, optimum akış modelleri ve tüm operasyonel yelpaze üzerinde kontrol sağlar.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan