Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Seyyar Kompresörler | Small Compressors

1. Küçük (67-190 cfm / 1-5 m³/dak)
Bu serideki kompresörlere çalışmaya hazır adını veriyoruz. Bu kompresörler, temel müşterilerimizle birlikte geliştirildi. Siz hazır olduğunuzda bu kompresörler de çalışmaya ve harekete hazırdır! Bu sayede pnömatik aletler ve kumlama gibi yüksek serbest hava dağıtımı gerektiren diğer uygulamalar için idealdir. Bu serideki tüm kompresörler HardHat® kanopi ile birlikte gelir. Direnci yüksek bu kapak gerçekten çok sert. Bu sayede çökme, çizik ve korozyona dayanıklılık konusunda liderdir (Ayrıca metal kanopi seçenekleri de mevcuttur).

Müşterinin elde ettiği faydalar
Kullanım kolaylığı – Hızlı erişim ve sorunsuz çalıştırma için tüm kontroller tek bir panelde yer almaktadır.
Uzun ömürlü – Gövde parçaları, korozyona karşı mükemmel direnç için toz kaplamalı Zincor™ çelikten yapılmıştır. Kanopi de darbeye oldukça dirençli HardHat™ polietilen olarak sağlanabilir.
Yüksek verimlilik – Verimli bir Honda, Kubota veya Deutz motor ile yüksek performanslı Atlas Copco kompresör elemanı kombinasyonu, mükemmel verimlilik ve daha az yıpranmanın garantisidir.
Düşük çalıştırma maliyeti, yüksek yakıt otonomisi – Tüm modellerde kademesiz, tam otomatik bir regülatör bulunur. Bu, motor devrini sürekli hava talebine göre değiştirerek yakıt tüketimini azaltır. Yüksek kapasiteli yakıt deposu, 7 Serisi ürünlerin yakıt ikmali yapılmadan vardiyanın tamamında çalışabilmesini sağlar.
Kolay servis – Kendinden destekli gazlı payandalar kapağı tek parça olarak yukarıda tutarken yan panelleri ve ön ve arka bölmeyi birkaç saniye içinde çıkarabilirsiniz. Sonuç olarak servis amaçlı erişim çabuklaşırken bakım hızlanır ve arıza süresi azalır.
Düşük sahip olma maliyeti – Sağlam, darbeye dirençli HardHat™ kanopi, hasar ve korozyona karşı dayanıklıdır ve onarım ve boya işlerinin neden olduğu zaman kaybını ve maliyetleri ortadan kaldırır.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan