Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Seyyar Kompresörler | Büyük Kompresörler

Büyük seyyar hava kompresörü serisi 19,7-45,2 m³/dak (695-1600 cfm): 7-25 bar (100-365 psig) X(A,R)(M,T,H,V)S 336-746
Atlas Copco X(A,R)(M,T,H,V)S 336-746 seyyar hava kompresörleri, orta basınçta yüksek hacimli hava ihtiyaçlarınızı karşılar. Booster üreticilerine göre bu ürünler, paha biçilmez kaynak hava kompresörleridir ve kiralama şirketleri için vazgeçilmez ürünler haline gelmiştir. Güvenilir Caterpillar dizel motorla çalışan büyük boyutlu kompresörler ağır delme işleri, taş ocağı işletmesi, sığ su sondajı, derin çukur açma ve geniş çaplı boru hattı temizleme gibi tüm zorlu uygulamalar için idealdir. Tüm modellerin en güncel egzoz emisyonu ve gürültü yönergelerinin kriterlerini karşılayan versiyonları bulunmaktadır.
Müşterinin elde ettiği faydalar
Minimum ayak izi sayesinde nakliye ve stok masraflarından tasarruf edin.
Sınıfının en iyisi yakıt tüketimi.
Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti – Motor devrini ve hava giriş valfini elektronik olarak yakıt tüketimini optimize edecek şekilde düzenleyen yenilikçi FuelXpert™ sistemi ile daha da düşük yakıt tüketimi elde edebilirsiniz.
Operatörleriniz için güvenli – Güvenlik özellikleri arasında basınç ekranları, acil durdurma ve dökülme engelleyici çerçeve bulunmaktadır.
Son derece çok yönlü – Tüm hava koşullarında ve -25°C/-13°F ile +50°C/+122°F arasındaki sıcaklıklarda kullanım için idealdir. Belirli modellerde çalışma basıncını, uygulamanıza göre 7-10,3 bar (100-150 psig) arasında ayarlayabilirsiniz. Daha yüksek rakımlarda kullanım amaçlı özel modeller de bulunmaktadır.
Üstün dayanıklılık – Elementler, kompresör bileşenleri, yağ ve yağ separatörünün kullanım ömrünü artıran elektronik kontrollü yağ sıcaklığı sistemi Oiltronix™ sayesinde bileşenler daha uzun ömürlüdür. Ayrıca sistem, aşırı ısınmayı engeller ve güvenliği artırır.
Yüksek yakıt otonomisi – Yüksek kapasiteli yakıt deposu (708 litreye kadar) büyük boyutlu kompresörlerin yakıt ikmali gereksinimi olmadan uzak alanlarda çalışmasına olanak verir.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan