Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Seyyar Kompresörler | Büyük Kompresörler

DrillAir Y35/V39™: Büyük seyyar hava kompresörü
Yüksek basınç altında yüksek kapasitede basınçlı hava sağlayan DrillAir™ kompresörler, özellikle zorlu endüstriyel delme sektöründeki müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.
Özellikler ve faydalar
Atlas Copco olarak güvenilirlik ve bakımın en az yüksek basınçlı hava kadar önemli olduğu zorlu endüstriyel delme sektöründeki gereksinimlerinizi anlıyoruz. DrillAir taşınabilir kompresörlerimiz etkili, güvenilir ve ekonomik bir şekilde yüksek kapasite ve yüksek basınç sağlamaktadır. Dynamic Flow Boost®, XPR (Genişletilmiş Basınç Aralığı), FuelXpert™ ve Oiltronix™ gibi yenilikçi teknolojilerimiz işinizi en verimli şekilde gerçekleştirebilmenizi ve parçaların daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Tanınmış markaların ağır hizmet tipi motorlarıyla çalışan DrillAir™ kompresörler, en yüksek penetrasyon hızlarında ve en yüksek üretkenlik ile daha derine ve daha büyük delikler kazmanızı sağlar. Tüm modellerin en güncel egzoz emisyonu ve gürültü yönergelerinin kriterlerini karşılayan çeşitleri bulunmaktadır.
DrillAir e yatırım yapmak için dört neden:
DrillAir Y35 ile günde 500 metre delik delmek mümkündür. İki adet 4,5 inç jeotermal kuyu tek bir günde kazılabilir. (çeşitli çalışma parametrelerine bağlıdır. Lütfen daha fazla ayrıntı için Atlas Copco temsilcinize danışın)
4,1 metrelik kısa kompresör şasisi sayesinde tek bir kamyon hem kompresörü hem de makineyi taşıyabilir.
DrillAir Y35, Aşama IV emisyon standartlarına uygunluğu sayesinde sürdürülebilir projeler için %100 uygundur.
DrillAir Y35 delinen metre başına 2,2 litreden daha az yakıt tüketir. (çeşitli çalışma parametrelerine bağlıdır. Lütfen daha fazla ayrıntı için Atlas Copco temsilcinize danışın)
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan