Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Seyyar Kompresörler | Büyük Kompresörler

OEM kompresörler: Büyük seyyar hava kompresörü serisi 4,20-36 m³/dak (148-1270 cfm), 5-30 bar (75-435 psig)
OEM lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Atlas Copco, birkaç kısıtlamayla büyük esneklik sağlayan özel bir element tasarlamıştır. OEM kompresörümüz, güç kaynağı dizel motor, elektrik motoru, hidrolik motor, PTO tahriği veya başka bir kaynak olsun, hava konusunda ideal ortağınızdır. Entegre hava sağlama ünitesi gerektiren paketlenmiş hava kompresörü, delme makinesi, kamyon ve arazi araçları üreticileri için uygundurlar. OEM serisinin kompakt boyutu, güvenilirliği ve çok yönlülüğü her koşulda yüksek kaliteli performans sağlar.
Müşterinin elde ettiği faydalar
Yüksek güvenilirlik – -25°C/-13°F ile 50°C/122°F arasında tam randımanla çalışarak ekipmanınızın en zorlu koşullarda kesintisiz çalışmasını sağlar.
Kurulumu ve servisi kolay – Geniş sökülebilir paneller sayesinde tüm servis noktalarına kolayca ulaşılabilir. Günlük servis noktalarına herhangi bir panel sökmeden erişilebilir.
Düşük kurulum maliyeti – Son derece kompakt, küçük alan kaplayan ve hafif bu kompresörler taşıyıcı kurulum ve nakliye maliyetini azaltır.
Güç ve yakıt tüketimi açısından yüksek verimli – Atlas Copco vida bileşenleri, en düşük güç talebi ve en düşük yakıt tüketiminde en yüksek çıkışı sağlar.
 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan