Authorized
distributor
  KCM Kompresör Makina Elektrik Elektronik San.veTic.Ltd.Şti          
Kompresör, Atlascopco Kompresör Servis
Atlascopco Ürün Bilgileri | Seyyar Kompresörler | Büyük Kompresörler

TwinAir™: Büyük seyyar hava kompresörü serisi 56,2-63,5 m³/dak (1975-2232 cfm),12-25 bar (175-365 psig)
Atlas Copco TwinAir™ seyyar kompresörleri, ayak izi metrekaresi başına en yüksek basınçlı hava hacmini sağlar. Pazardaki en dayanıklı, çok yönlü ve güvenliği geliştirilmiş hava sağlama üniteleridir. Yüksek kaliteli parçalardan sağlam bir şekilde imal edilmiş olan ve iki adet Caterpillar C13 motorla çalışan bu makineler, ağır işlerde yıllarca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Açık deniz uygulamalarınız için oluklu tavan, kaymayı önleyici koruma ve sağlamlaştırılmış yapı gibi özelliklere sahip modeller bulunmaktadır. Tüm modeller, en güncel egzoz emisyonu ve gürültü yönergelerinin kriterlerini karşılamaktadır.
Müşterinin elde ettiği faydalar
Kolay erişilebilir – Her motorun hızlı ve kolay ulaşılabilen ayrı kontrolleri ve harici yakıt bağlantıları ve acil durdurma düğmeleri bulunur.
Daha az arıza süresi – Geniş servis erişim kapakları, hızlı temizlik ve minimum arıza süresi için iç donanıma erişimi kolaylaştırır.
Kolayca hareket ettirilebilir ve üç katı yükseklikte saklanabilir (açık deniz üniteleri için sekiz kat yükseklik).
Kolay nakliye – CSC sertifikasyonu sayesinde TwinAir™ kompresörler, karada ve denizde güvenli nakliye için konteyner yükü olarak (standart 20 ft ISO konteynerler) kolay ve yasal bir şekilde taşınabilir.
Son derece dayanıklı – Elementler, kompresör bileşenleri, yağ ve yağ separatörünün kullanım ömrünü artıran elektronik kontrollü yağ sıcaklığı sistemi Oiltronix™ sayesinde bileşenler daha uzun ömürlüdür. Ayrıca sistem, aşırı ısınmayı engeller ve güvenliği artırır.
Son derece çok yönlü – TwinAir paketindeki iki kompresör ünitesi, eşzamanlı olarak veya ayrı ayrı çalışabilir. 
Müşteri İlişkileri
KCM Kompresör müşteri politikası için
Devam..
Müşteri Destek
KCM Kompresör yedek parça ve servis hizmetleri Devam..
Kompresör 7/24 Destek
Uzman servis kadromuz ile her zaman yanınızda. Tel.: 0850 302 04 56
 

Design By.Ceylan